Донька Артема Гагаріна дізналася у Наді Дорофєєвої про майбутню дитину

Донька Артема Гагаріна дізналася у Наді Дорофєєвої про майбутню дитину

Шостий випуск популярного телепроекту “Танці з зірками” було присвячено дитячій тематиці, тому в закулісної рубриці #BACKSTAGE Артем Гагарін вперше був зі своєю дочкою Поліною, яка дебютувала в ролі ведучої.

В елегантній сукні Поліна допомагала відомому татові проводити свою постійну рубрику про танцювальному проекті каналу “1+1”. Соведуча Артема Гагаріна була настільки рада зустрічі з Надею Дорофеєвої, що не розгубилася і вирішила поставити співачці провокаційне запитання.

– Надя, а коли у тебе з’являться дітки? – з дитячою безпосередністю задала питання дочка Артема Гагаріна – Поліна.

– Дякую за відмінне питання! Це моє улюблене питання! Найбільш популярне питання! Ми з Вовою хочемо дітей і вважаємо, що це найпрекрасніше, що може бути в житті. І ми б хотіли таку прекрасну дівчинку… Я думаю, що як Бог дасть, – відповіла Надя Дорофєєва на питання, яке цікавить багатьох шанувальників артистки.

Почувши цю відповідь, Артем Гагарін пожартував, що може на вихідні віддавати свою дочку на виховання Наді Дорофєєвої та Володимиру Дантесу. А Дантес замість запуску власного влогу краще б зробив щось корисне.

 – Завдяки цьому влогу ми хоча б бачимося з ним вдома, я так рада, що він безробітний! Спасибі, Вова! – підсумувала розмову з Артемом Гагаріним Надя Дорофєєва.

Нагадаємо, в рубриці #BACKSTAGE, яку веде шоумен Артем Гагарін, щотижня запрошені зірки і учасники шоу зізнаються в потаємному, тому саме в цьому форматі можна почути і побачити все те, чим наповнений закулісний світ наймасштабніших телепроектів, таких як “Танці з зірками” .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *