Дурнєв

Дурнєв жорстко висміяв Миколу Тищенка, Ольгу Фреймут і Джамалу

Олексій Дурнєв жорстко висміяв Миколу Тищенка, Ольгу Фреймут, Анну Семенович, Джамалу і Ольгу Бузова в новому випуску “Дурнєв дивиться Сторіс”.

Нове шоу українського ведучого Олексія Дурнєва “Дурнєв дивиться Сторіс” стрімко набирає обертів, що красномовно підтверджується зростаючою кількістю переглядів в YouTube, які з легкістю переступили позначку в 300 тисяч усього за 7 випусків програми.

У властивій йому манері Олексій не приховує правду за красивою обгорткою і навалює на глядача культурний шок з перших же секунд оповідання. Сама назва шоу говорить про те, що головним об’єктом аналізу стають Instagram Stories яскравих представників шоу-бізнесу, ТВ-ведучих, моделей і популярних блогерів, – всіх тих, чия особиста думка, спосіб життя і манера поведінки може вплинути на їх багатотисячну армію підписників.

Взявши на себе тягар відповідальності просівати “інформаційний шлак”, в сьомому випуску “Дурнєв дивиться Сторіс” піднімається тема зайвого силікону, відродження моди на брови Брежнєва і повної капітуляції останнього оплоту мужності.

Також в програмі Микола Тищенко марно намагається зібрати куб для дітей від 3 до 5 років на його офіційній презентації, обговорює з Ольгою Фреймут непередбачувану еволюцію людської анатомії, Джамала ділиться розумінням того, чому на її концерти ніхто не ходить, Ольга Бузова міркує на тему чоловічої вірності, Оля Діброва демонструє як можна зняти музичне відео при повній відсутності бюджету, а Кирило Скачков проводить майстер-клас щодо гоління ніг в джакузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *