Анжеліна Джолі

Джолі попалася на маніпуляції

Анджеліна Джолі впевнена – в боротьбі за щастя дітей всі засоби хороші. Голлівудська актриса придумала нову тактику.

Папарацці Лос-Анджелеса останнім часом постійно натикаються на Анджеліну. Зірка ніби сама прагне потрапити в поле зору професійних репортерів з камерами. Примітно, що Джолі рідко виходить одна, її завжди супроводжують діти.

Як повідомляє американський портал PageSix, це частина хитрого плану актриси. “Вона свідомо виводить дітей на прогулянки в ті місця, де знаходяться папараці, щоб створити образ турботливою і люблячої матері”, – повідомив неназваний інсайдер виданню.

За словами анонімного джерела, Джолі настільки боїться втратити спадкоємців, що опустилася до підлих маніпуляцій громадською думкою. Нібито артистка дуже часто з’являється разом з нащадками в мультибрендовому магазині Fred Segal, заздалегідь знаючи, що там чергують репортери. Відзначається, що раніше знаменитість навпаки уникала камер папараці.

Нагадаємо, що Джолі вже більше двох років не може оформити розлучення з колегою по цеху Бредом Піттом. Знаменитості ніяк не домовляться, з ким залишаться їхні молодші діти. Джолі наполягає на одноосібної опіки, а Пітт на спільній.

На початку тяжби суд був цілком на боці артистки. Вона не шкодувала благовірного і поливала його брудом. Однак її адвокати не змогли надати достатньо доказів, які могли б підтвердити слова Джолі, і Феміда стала більш лояльна до чоловіка артистки. Він навіть зміг вибити для себе більш зручний графік відвідування дітей.

Анджеліна сприйняла це як поразку. Вона звільнила адвоката. Найняла нову команду захисників і всі сили кинула на реалізацію нового плану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *