Ендрю Ллойд Веббер

Ендрю Ллойд Веббер пише нову «Попелюшку»

Ендрю Ллойд Веббер працює над новим мюзиклом. Це буде сучасна версія історії про Попелюшку.

– Я працюю з молодими авторами, яким набагато менше років, ніж мені, – розповів британський композитор в інтерв’ю Billboard. – І я абсолютно зачарований тим, що вони зробили з цією історією. Я вже сказав їм «так» і тепер залишилося тільки дістатися до мого рояля.

Авторами лібрето мюзиклу стали британські сценаристи, які працюють в Лос-Анджелесі, Том Макрей ( «Троє») і Еміральди Феннел («Нероба»). У Макрея є і успішний досвід створення мюзиклу «Everybody’s Talking About Jamie».

– Вони перетворили Попелюшку в сучасну і рішучу дівчину, сюжет начебто і не змінився, але все обертається зовсім несподівано для вас, – говорить Веббер.

За його словами, робота просувається дуже швидко: всі втрьох вони роблять розкадровки та вирішують, де будуть пісні. Хоча найближчим часом сер Ендрю Ллойд буде зайнятий в роботі над екранізацією його знаменитого мюзиклу «Кішки», він сподівається завершити «Попелюшку» до кінця року.

Як нагадує Billboard, один мюзикл «Попелюшка» вже існує: його написали в 1957 році Річард Роджерс і Оскар Хаммерштейн, а головну роль зіграла Джулія Ендрюс. Це був телепроект, знятий для CBS. Уеббер не виключає телеверсію свого нового творіння, але все-таки планує спершу сценічну постановку.

– Я театральна істота і відчуваю, що цей мюзикл саме для цієї сцени, – заявив він.

Поки що не йдеться ні про кастинг, ні про якісь терміни, ні про конкретний театр. Але для декорацій не будуть потрібні чарівні замки і інший казковий антураж.

– Це зовсім не про магію і фей-хресних, але і не так сучасно, як, скажімо, Лос-Анджелес в 2023 році, – інтригує композитор. – Більше поки розповісти не можу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *