«Гру престолів» визнали кращим драматичним серіалом

«Гру престолів» визнали кращим драматичним серіалом

Церемонія вручення телевізійної премії «Еммі» відбулася в Лос-Анджелесі 17 вересня 2018 року. Перемогу в найпрестижнішій номінації – «Кращий драматичний серіал» – отримала «Гра престолів», яка випередила серіали «Американці», «Корона», «Дуже дивні справи», «Світ Дикого Заходу», «Розповідь служниці» і «Це ми».

Пітер Дінклейдж, який виконує в «Грі престолів» роль Тіріона Ланністера, отримав «Еммі» за кращу роль другого плану в драматичному серіалі. Кращою актрисою драматичного серіалу другого плану назвали Тенді Ньютон, яка зіграла в «Світі Дикого Заходу». Кращим актором драматичного серіалу був визнаний Меттью Різ за його роботу в «Американцях», а кращою актрисою – Клер Фой за роль в «Короні», повідомляє NBC.

«Еммі» за кращий комедійний серіал отримала «Дивовижна місіс Мейзел». За перемогу в цій категорії також боролися «Непохитна Кіммі Шмідт», «Чорна комедія», «Атланта», «Баррі», «Блиск», «Силіконова долина» і «Стримай свої ентузіазм». Кращими акторами комедійного серіалу визнали Рейчел Броснахен за роботу в «Дивною місіс Мейзел» і Білла Хейдер за роль в «Баррі». Кращим актором мінісеріалу або телефільму визнали Даррена Крісса за роль в «Американській історії злочинів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *