Красуня і чудовисько

Історія красуні і чудовиська заснована на реальних подіях

Ви навряд чи могли собі уявити, що історія про красуню і чудовисько насправді заснована на реальних подіях. Звичайно, принца в звіра в житті ніхто не перетворював, але у нього існував реальний прототип.

У XVI столітті на острові Тенеріфе з’явилася на світ дитина, яка перелякала своїх батьків: обличчя і тіло малюка виявилося вкрите волоссям. У родині хлопчик, названий Педро, прожив десять років. А потім батьки, які вважали, що їх син хворий демонічної хворобою, продали його піратам.

На його щастя, пірати вирішили подарувати незвичайну дитину Генріху Другому в день його коронації. Так Педро Гонсалвус потрапив до палацу. Не зовсім принц з казки, звичайно, але все ж.

Монарху подобався незвичайний, але дуже живий і кмітливий хлопчик. За бажанням Генріха з Педро займалися кращі вчителі, завдяки яким він отримав прекрасну освіту і зробив кар’єру при дворі.

Невідомо, як склалося б життя «волохатого принца» далі, але Генріх помер, а країною почала правити вдова королева Катерина Медічі.
У правительки була служниця на ім’я Катрін, що славилася своєю красою. В якості експерименту Катерина вирішила видати її заміж за Педро.

Дівчина вперше побачила чоловіка на весіллі і була страшенно налякана. Але в підсумку сімейне життя Катрін і Педро склалася цілком щасливо. Подружжя прожило разом до самої смерті «волохатого принца», породивши сімох нащадків. Четверо з цих дітей успадкували недугу батька.

Вперше ця історія була викладена в XVIII столітті французькою письменницею Габріель Барбо де Вільньов. Потім її переробляли, прикрашали, змінювали сюжет, поки її не перевидали під авторством Шарля Перро, якого ми тепер і вважаємо «офіційним» автором твору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *