KAZKA: Підсумки

KAZKA: Підсумки

Солд-аут, прем’єра англомовного треку, анонс світового туру і «ПЛАКАЛА» в один голос із залом на біс: 12 грудня в столичному Bel’etage відбувся концерт групи KAZKA. Виступ став фінальним в першій частині всеукраїнського KARMAтуру і завершив низку сольних концертів в 2018 році.

У Києві відбувся заключний сольний концерт KAZKA в першій всеукраїнській частини KARMAтуру. Щоб завершити рік на високій ноті, музиканти обрали столичний Bel’etage. Повний клуб захоплених слухачів, всі тексти із залом напам’ять і тепла атмосфера супроводжували всю програму. Музиканти підготували кілька сюрпризів для своїх слухачів. Була оголошена дата старту першого світового туру KAZKA, а також вперше виконаний ліричний трек англійською мовою «APART»: історія про невідворотність доленосних зустрічей.

«Це непересічна пісня. Вона про неземні почуття. Про нитку самого життя, що єднає кожне наше серце в один вузол. І там, де її кінці зійдуться, ми всі обов‘язково зустрінемось. Без земних тривог та скороминущих образ», – розповідає солістка гурту Олександра.

За минулий рік KAZKA зробила справжню революцію в українському музичному світі. Вперше україномовний гурт потрапив в один з найпрестижніших світових чартів ТОП 10 Global Shazam. KAZKA стала абсолютним рекордсменом серед вітчизняних артистів за кількістю переглядів і потрапила в ТОП 100 кращих кліпів на YouTube. Музикантам кілька разів присуджувалося звання «Прорив року», а з піснею «ПЛАКАЛА» вони отримали статуетку за «Хіт Року» і відзначилися в рейтингу найпопулярніших треків України за версією Apple Music. Група очолила музичні рейтинги в десятці країн, серед яких Україна, Латвія, Болгарія, Вірменія, Казахстан, Узбекистан, Білорусь, Росія, Колумбія і тд. За 2018 рік KAZKA перетворилася з початківців в справжню українську сенсацію, про яку сьогодні говорить весь світ.

На наступний рік музиканти вже запланували великий тур Європою і Америкою. Серед міст, які зможуть насолодитися виступами найпопулярнішого молодого українського гурту вже найближчим часом – Варшава, Вільнюс, Таллінн, Рига, Прага, Філадельфія, Нью-Йорк, Вашингтон, Чикаго, Торонто, Сан-Франциско, Сієтл. У світовій тур KAZKA рушить в своєму вже звичному складі. Разом з незмінними солісткою Сашею, клавішником Микитою і майстром духових інструментів Дімою, на сцені будуть музикувати барабанщик-віртуоз Євген і тріо хористок Дарина, Ярина і Василина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *