Хелавіса

Хелавіса презентувала новий кліп

Солістка групи «Мельница» Наталя «Хелавіса» О’Шей випустила в світ відеокліп на пеню «Кракатук» зі свого сольного альбому «Люцифераза», представленого на початку весни 2018 року. Прем’єра ролика відбулася в мережі 2 вересня, напередодні дня народження виконавиці. Режисером відео став Олександр Карпов, а в зйомках кліпу взяла участь донька Хелавіси Уна і її хрещений син Гліб.

– Ми вже працювали з режисером Олександром Карповим. Він знімав для нас кліп на пісню «Прощай», так що Олександр для нас вже досить рідний товариш, – розповіла співачка в інтерв’ю «Нашому радіо». – У зйомках «Кракатук» брали участь моя дочка Уна і мій хрещений син Гліб. Знімали відео в одній московській студії і в Підмосков’ї, під Можайськом.

В сюжеті відео діти читають книгу, а на екрані оживають описані в ній події, в яких беруть участь суворі чоловіки на конях, озброєні мечами, а також дівчата зі стрілами.

Хелавіса розповіла, що зараз в роботі ще одне відео на пісню з альбому «Люцифераза» – «Шей». Крім того, готується делюкс-видання платівки з новими треками і видання на вінілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *