Конфузи з зірками під час сексуальних сцен

Конфузи з зірками під час сексуальних сцен

Еротичні сцени завжди викликають величезний інтерес у телеглядачів: побачити двох акторів, що імітують бурхливу любов – це весело і цікаво. Для всіх, але тільки не для самих акторів! Ми знайшли кілька кумедних історій, які трапилися з героями під час зйомок постільних сцен.

Вразливий Генрі Кавілл

Це зараз ми знаємо Генрі Кавілла як красеня Супермена і агента А. Н. К. Л., але ж колись актор знімався в популярному телесеріалі «Тюдори», де його наздогнав страшний сон всіх підлітків: раптово під час зйомки пристрасного сексу актор відчув збудження! Звичайно, це не залишилося непоміченим для його партнерки і всієї знімальної групи, тому Генрі поспішив вибачитися за таку реакцію. Хоча … Чи варто вибачатися?

«Під час зйомок епізоду мені потрібно було зіграти з партнеркою сцену дуже бурхливого сексу. Через недосвідченість я вирішив, що впораюся з цим завданням легко, – згадує актор. – Коли ж вона вилізла на мене зверху і почала рухатися, було вже пізно, я не зміг впоратися з природою і неабияк її налякав ».

Сором’язлива Ліззі Каплан

Народна мудрість говорить: «Для хоробрості можна дозволити собі сто грам». Актриса Ліззі Каплан була так вражена цією порадою, що поспішила впоратися зі своєю сором’язливістю саме таким міцним методом.

«Пам’ятаю, як стою гола перед гримером, яка робить макіяж, і п’ю … горілку з великої склянки! Поки мене привели в порядок і одягли, я вже так напилася, що перелякала всю знімальну групу. У цьому епізоді в мене не було слів, але між дублями я говорила без перерви і питала, чи трапилася у кого-небудь ерекція. Мені потім було так соромно! »

Пунктуальна Енн Хетеуей

Стрічка «Любов і інші ліки» запам’яталася багатьом саме еротичними сценами за участю Енн Хетеуей і Джейка Джілленхолла. Пам’ятайте момент, коли Енн підходить до героя Джейка і скидає з себе плащ, під яким нічого немає? О боже, забути таке складно. І у Хетеуей на це є вагома причина:

«Під час зйомок цієї сцени я дуже переживала. Але взяла волю в кулак і все зробила, як треба! Тільки виявилося, що це всього лише репетиція і камери вимкнені. Я постала абсолютно голою перед цілою купою народу, які цього взагалі ніяк не очікували. Це було жахливо».

Сюрприз для Емілії Кларк

«Мати драконів» зі сміхом згадує сцену, коли Джейсон Момоа підходить до неї абсолютно голий. Нам, звичайним телеглядачам, пощастило побачити красиві сідниці, але що ж побачила Кларк?

«Я бачила його пеніс, але він був в пухнастій рожевій шкарпеточці, – говорить актриса про свого партнера в серіалі «Гра престолів». – Повірте, якби він оголився повністю, це змусило б почервоніти всю знімальну групу! Це занадто красиво».

Юний «SuperПерец» Крістофер Мінц-Плассе

Крістофер Мінц-Плассе зіграв знаменитого МакТрахера у фільмі «Суперперці». За сюжетом і в житті актор був ще неповнолітнім, що дуже допомагає у всьому, крім зйомок у Голлівуді. Справа в тому, що за законами США через його юний вік, Мінц-Плассе на зйомках завжди мала супроводжувати мама. Сцена сексу не стала винятком.

«Жахливий закон! Ви тільки уявіть, який це ганьба – мама за руку вела мене голого на знімальний майданчик, а потім сиділа поруч, коли я намагався зображувати секс. Ворогові такого не побажаєш ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *