Легендарний привид потрапив на відео під час урагану «Флоренс»

Під час урагану «Флоренс» в США на відео випадково зняли незрозуміле явище. Оператор знімав пірс, на який обрушувалися потоки води, а серед стихії розгледів примарну фігуру людини, повідомляє The Sun.

Експерти прийшли до висновку, що це знаменитий Сірий привид острова Паулі. Відзначимо, острів розташований біля узбережжя Південної Кароліни, на яку припав потужний удар «Флоренс».

Вважається, що вісник з паралельного світу з’являється під час сильних бур і штормів. Зустріч з ним вважається хорошою ознакою – значить, людина буде жити під час стихії та врятує своє майно.

Згідно з легендою, на початку XIX століття молодий моряк, повернувшись з плавання на рідний острів, відправився просити руки своєї нареченої. Але в дорозі його застала негода, він впав з коня і загинув.

Через якийсь час його тінь постала перед судженою і стала благати її негайно покинути Паулі. Дівчина послухалася і вмовила батьків на час виїхати. Коли ж сім’я повернулася, то виявила – в їх відсутність по острову пройшлася руйнівна стихія. Завдяки попередженню вони змогли вціліти і навіть їх будинок містичним чином вистояв під поривами вітру.

У перший раз «Сіру людину» помітили в 1822 році. З тих пір він залишається одним з головних персонажів міських легенд. Так, про примару згадували в телевізійних шоу 1956 року.

Деякі свідки стверджували, що бачили «Сіру людину» перед ураганом «Х’юго» в 1989 році. Сімейна пара вийшла на прогулянку на пляж і зіткнулася з дивним молодим чоловіком, який йшов прямо назустріч. Подружжя мали намір ввічливо привітатися, але фігура несподівано зникла. Незабаром почався ураган, але пара врятувалася, а їхній будинок виявився лише злегка пошкоджений, хоча всі околиці перетворилися на руїни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *