KAZKA

Lifecell та гурт KAZKA оголосили про початок співпраці

Діджитал-оператор lifecell став офіційним партнером всеукраїнського концертного туру гурту KAZKA. Тур «KARMA», спрямований на підтримку однойменного дебютного альбому, охопить 15 міст України. А завдяки швидкісному мобільному Інтернету 4.5G від lifecell, гурт проведе прямі включення з кожного міста, де відбуватимуться концерти, надавши можливість усім фанатам з різних куточків країни стати ближчими до своїх улюбленців.

Уже минулої суботи, розпочавши свій #KARMAтур у Запоріжжі, музиканти гурту вперше звернулись до своїх фанатів із офіційної сторінки Facebook компанії lifecell, показали кадри з backstage на сторінці fizy, а також заспівали акустичну версію пісні «Ніхто» у прямому ефірі Instagram.

До речі, це не останній акустичний виступ, оскільки учасники гурту KAZKA планують присвятити по одній зі своїх пісень в акустичному виконанні кожному місту з переліку всеукраїнського туру. Слідкуйте за трансляціями в Instagram, адже імпровізовані акустичні концерти відбуватимуться безпосередньо на вулицях.

Як зазначив генеральний продюсер mamamusic Юрій Нікітін: «Більшість прихильників KAZKA спостерігають за життям гурту в соціальних мережах, тому ми вирішили надати їм ще одну можливість бути ближчими до своїх улюбленців. Відвідати у рамках туру кожне українське місто неможливо з багатьох причин, проте, завдяки цифровим технологіям, ми зможемо потішити піснями та спілкуванням з гуртом велику кількість Інтернет-аудиторії. Учасники гурту KAZKA стануть першими з українських артистів, які реалізують такий амбітний та інноваційний проект за підтримки нашого партнера lifecell».

Головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджи підкреслив важливість взаємодії провідного цифрового оператора з талановитим молодим гуртом: «Наша компанія із захопленням спостерігає за стрімким розвитком української музичної сцени, що відбувається останнім часом. І ми дуже раді підтримати колектив KAZKA в їхньому першому всеукраїнському турі. А завдяки своїм цифровим сервісам, музичному додатку fizy та швидкісному мобільному Інтернету 4.5G, lifecell дозволить усім фанам гурту відчути постійну близькість до своїх кумирів».

Музичний додаток fizy надає можливість усім фанам постійно насолоджуватися музикою гурту KAZKA онлайн або офлайн. Пісня «Плакала» вже декілька місяців поспіль залишається першою за кількістю прослуховувань у добірці fizy «TOP 100 Ukraine», що складається зі ста найбільш популярних композицій українських і міжнародних виконавців, які слухають українські користувачі додатку.

Також упродовж туру музиканти гурту вестимуть відео-щоденник, який буде доступний у соціальних мережах. Найближчий концерт відбудеться 21 вересня у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *