Емілія Кларк

«Мати драконів» знялася в кіно для дорослих

Глядачі побачать Емілію Кларк в неоднозначних постільних сценах.

31-річна Емілія Кларк, зірка «Ігри престолів», вирішила здивувати глядачів, зігравши в кримінальному трилері «Поза підозрою», який отримав рейтинг «тільки для дорослих». У мережі вже з’явилися перші кадри з нового кіно, за якими неважко здогадатися, чому це абсолютно не дитячий фільм. Кларк і її партнер по зйомках – актор Джек Х’юстон – виявилися задіяні в більш, ніж просто пікантних сценах. Мова в цьому трилері піде про поневіряння молодого, недавно одружився агента ФБР (його грає Х’юстон), який зв’язався «не з тієї жінкою» (Кларк), що скінчилося погано для обох.

Для Емілії нове кіно стало вже другим досвідом роботи в «великому кіно» після завершення культового серіалу «Гра престолів», яка зробила її зіркою. Першим були зйомки в спін-офф “Зоряних війн” – фільмі “Хан Соло: Зоряні війни. Історії”, який вийшов на екрани в травні цього року. Якщо в кіно Кларк поки ще тільки починає пробиватися в зірки першої величини, то на телебаченні, де її завжди щасливі бачити, вона вже давно вважається мегазіркою. Адже недарма їй платили такі великі гроші за її роль Матері Драконів. Завдяки цьому серіалу, вона за один тільки минулий рік поповнила свій рахунок на майже 4 мільйони доларів.

Нещодавно Кларк трохи розчарувала голлівудських феміністок, які вважали її своєю однодумницею. Коли у актриси запитали, чи збирається вона і далі грати сильних жінок, Емілія обурилася. «Може вже вистачить сильних? Ми, схоже, починаємо взагалі забувати про просто жінок! »- заявила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *