НеАнгели

Група НеАнгели презентувала нову ліричну композицію ПАПА

У пісні розказана історія непростих відносин із батьком головної героїні. У ній – все: спогади, образи, надії, очікування і, звичайно, безмежна любов завдяки і всупереч. Ця пісня – діалог з татом, пісня-висловлювання, пісня – особиста історія однієї з учасниць групи НеАнгели – Слави.

“Всі ми родом з дитинства, так само, як і наші головні болі і страхи. Моя найглибша біль, яка живе в мені вже багато років – це розставання батьків. У житті буває всяке, але коли ти маленька, зовсім не хочеться розбиратися у дорослих проблемах, а просто хочеться відчувати себе потрібною, коханою і захищеною. Мені довелося рано подорослішати і самостійно навчитися справлятися зі своїми переживаннями. ПАПА для мене – не просто пісня, це життєва історія. Впевнена, мене зрозуміють мільйони маленьких дорослих дівчаток, які зіткнулися з такою ситуацією, і вони проживуть цю пісню так само глибоко, як і я”, – говорить Слава.

“Зимові канікули – час, який хочеться присвятити близьким людям. Ми не просто так презентуємо пісню ПАПА напередодні новорічних свят. Нехай вона і лірична, але, безумовно, про любов до найрідніших. Висловлюйте і відпускайте, прощайте, намагайтеся зрозуміти і не збирайте в собі образи. Адже краще, що в нас є – це любов. Значить, нехай вона нами і править!”, – коментує прем’єру Вікторія.

Слава і Вікторія в акаунтах групи НеАнгели запустили флешмоб, в якому просять поділитися фотографіями і особистими історіями відносин з батьками своїх підписників. Приєднуйтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *