Опубліковано фото оголеної Азії Ардженто з неповнолітнім

Видання TMZ опублікувало знімок італійської актриси Азії Ардженто, зроблений у ліжку з актором Джиммі Беннеттом. На той момент йому було 17 років, а Ардженто – 37.

У розпорядженні порталу також опинилося листування актриси з одним з друзів. У повідомленнях вона визнається, що займалася сексом з неповнолітнім. Актриса також зазначила, що «громадськість не в курсі» і поскаржилася на те, що Беннетт її шантажував.

При цьому Ардженто опублікувала офіційну заяву і запевнила, що ніколи не вступала в інтимний зв’язок з Беннеттом, який зіграв її сина у фільмі «Курчата».

Раніше в серпні The New York Times повідомляв, що Ардженто згвалтувала Беннетта у 2013 році в Каліфорнії. Вік згоди в цьому штаті настає в 18 років. Також стверджувалося, що актриса виплатила 380 тисяч доларів, щоб справа не дійшла до суду.

Додамо, що Ардженто стала однією з найперших акторок, які розповіли світу про зґвалтування голлівудським продюсером Харві Вайнштейном, що спричинило за собою величезну серію секс-скандалів у світовій кіноіндустрії. Ардженто запевняє, що Вайнштейн згвалтував її, коли їй був 21 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *