Оззі Осборн

Оззі Осборн скасував усі концерти майже на рік

Оззі Осборн оголосив про скасування всіх своїх концертів до кінця 2019 року. Як нагадує Consequence of Sound, восени 2018 року музикант потрапив до лікарні зі сепсисом, в січні – з пневмонією і був змушений відкласти європейську і австралійську частину світового туру, але збирався відіграти раніше заплановані концерти в США, починаючи з 25 травня і до кінця липня .

Як повідомляється в офіційній заяві Осборна, в кінці березня після падіння в своєму будинку в Лос-Анджелесі музикант отримав травму. Вона посилила деякі проблеми, які були у Оззі після автомобільної аварії 2003 року. Оззі прооперували, поки він знаходиться під наглядом лікарів, але про концерти на найближчий час доведеться забути.

– Я не можу повірити, що мені потрібно перенести більше дат туру, – заявив Осборн. – Не можу висловити словами, як я засмучений, злий і пригнічений, тому що я не можу поїхати в тур прямо зараз. Я вдячний за любов і підтримку, яку я отримую від моєї родини, моєї групи, друзів і фанатів, це дійсно те, що мене підтримує. Просто знайте, що мені стає краще з кожним днем ​​… Я повністю одужаю … Я закінчу свій тур … Я повернуся!

Всі американські концерти, крім запланованих виступів на фестивалях (які, на жаль, не відбудуться), перенесені рівно на рік: за уточненим графіком, тур по США стартує 27 травня 2020 року. Європейські та австралійські шоу, які Оззі збирався зіграти восени 2019 року, будуть перенесені на початок 2020 го, але дати поки не оголошені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *