П'ять небезпечних для мандрівників місць

П’ять небезпечних для мандрівників місць на землі

На карті нашої планети є точки, які краще обходити стороною при складанні маршрутів, якщо не хочете бути з’їденими, потонути або розбитися. Екстрім екстрімом, але після чергової подорожі краще повернутися додому в цілості й схоронності.

Луїзіанські болота

Луїзіанські болота – окремий вид природних пам’яток в Америці, які багато хто прагне побачити своїми очима. Найнебезпечніші і таємничі болота називаються Манчак і знаходяться недалеко від Нового Орлеана.

Мало того, що тут туристами можуть легко закусити місцеві крокодили і алігатори, так ще частою причиною смерті стають невідомі мерехтливі вогники. Подорожні приймають їх за вогні від хат, йдуть на світло і потрапляють в багно, де або швидко гинуть в зубастій пащі корінних водоплавних хижаків, або болісно вмирають без шансів вибратися.

Ходять чутки, що на початку 20 століття це місце прокляла одна з послідовниць культу Вуду і з тих пір тут постійно трапляються загадкові смерті, пропадають люди і, як кажуть, водяться перевертні.

Пустеля Данакіль

Пустеля Данакіль на півночі Ефіопії виглядає як готова декорація до фантастичного фільму, дії в якому відбуваються на далекій незвіданій планеті.

Отруйно-жовті ландшафти, зовсім неземний відтінок води – це лише одна сторона медалі. З іншого боку, чинні і сплячі вулкани, отруйні випаровування, озера з сірчаною кислотою і нафтою, а ще не самі доброзичливі до чужинців кочівники, зробили Данакиль однією з найнебезпечніших точок на нашій планеті. Втім, це не заважає їй залишатися досить популярною серед туристів.

Конго

Незважаючи на те, що ще в 1905 році канібалізм в Конго карався стратою, тут до сих пір процвітає людоїдство. Якщо вірити джерелам, то останній зафіксований акт поїдання собі подібних стався в 2012 році, але ж не все стає надбанням ЗМІ.

Вся справа в тому, що під час громадянської війни в Конго з’явилася легенда про те, що немає кращого делікатесу, ніж серце ворога з додаванням трав і спецій. Тому якщо поїдете туди, постарайтеся не перейти дорогу якомусь конголезцю. Нехай канібали залишаться для вас персонажами хорроров.

Каньйон Скіпперс

Вирушаючи в подорож на машині по Новій Зеландії, постарайтеся всіма силами не попасти на дорогу біля каньйону Скіпперс. Цю дорогу побудували 140 років тому шахтарі, які добували золото в каньйоні, і з тих пір її не ремонтували. Вся дія відбувається на прямовисній скелі, машинам тут ніде роз’їхатися, і деколи доводиться здавати назад по кілька кілометрів, щоб дати проїхати зустрічному водієві.
Тут також не діє автомобільна страховка, а компанії прокату машин не дозволяють їздити на своєму транспорті по даній дорозі.

Централія

Деякі міста осягає доля привидів, але місту Централія в Пенсільванії, США, довелося стати жертвою підземної пожежі, яка палає досі. У 1962о, через щорічне очищення міського звалища і не до кінця погашені купи сміття, вогонь поширився до занедбаних підземних шахт міста. Розпочата під землею пожежа спровокувала погіршення здоров’я у громадян Централія, які спішно покинули місто, але його історія на цьому незакінчений.

Новий виток подій стався після виходу комп’ютерних ігор і фільмів Silent Hill, де вся дія відбувається в місті з бурхливою підземною пожежею. Потік туристів і сталкерів в Централію, незважаючи на чадний газ, нестійкий грунт і тріщини на трасах, набирає обертів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *