Павло Зібров

Павло Зібров задасть жару у фільмі «Продюсер»

У новій українській комедії «Продюсер» зібрано ціле сузір’я знаменитостей — народних улюбленців усіх поколінь. Одним із хайлайтів акторського складу став хрещений батько української естради Павло Зібров у ролі суперзірки, що живе відлюдником на своїй розкішній віллі у лісі. За сюжетом йому, зокрема, доведеться вступити у запеклий бій та показати, на що здатен розлючений Народний артист України.

«Хто з народних артистів може краще захистити від озброєних бандитів, ніж Павло Зібров? А взагалі, мене приємно вразив сценарій та оригінальна ідея фільму. І дуже подобається працювати з командою «Продюсера» — майстрами своєї справи», — коментує Павло Миколайович.

«Не розкриваючи карт щодо сюжету, можу сказати, що саме Павло Зібров ідеально підходить для тієї ролі, яку він грає у нашому фільмі. Запорука цього — його колосальна харизма, любов до самоіронії та образ Зібрембо, що вже починає ширитися у народі», — розповідає продюсер фільму Станіслав Тіунов.

«Продюсер» втілить в українських реаліях легендарний голлівудський жанр комедійного фільму-подорожі. Зйомки стрічки вже стартували, а прем’єра відбудеться 14 лютого 2019 року.

Для Павла Зіброва це вже другий досвід зйомок у повнометражному фільмі. Першою для нього була роль у стрічці «Інфоголік» (2017).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *