Скажені весілля

«Скажені весілля»: Інтерв’ю з MONATIK про зйомки у фільмі

4 жовтня на великі екрани вийде українська комедія Юрія Горбунова «Скажені весілля»! Співак MONATIK розповів про свої зйомки в комедії «Скажені весілля».

За сюжетом головний герой – директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк (Назар Задніпровський) влаштовує весілля дочки Каті.

Дівчина приводить знайомитися з батьками несподіваного кандидата – європейського кардіохірурга Франсуа. Дізнавшись, що наречений – афрофранцуз, Василь вживає всіх необхідних заходів, щоб зірвати весілля улюбленої дочки. У фільмі, крім основного акторського складу, зіграли кілька українських знаменитостей – Юрій Горбунов, Олег Винник, Дмитро Монатік і Олексій Потапенко (Потап), який також виступив музичним продюсером стрічки.

Ваше поява в тізері фільму стала справжнім сюрпризом для ваших шанувальників. Наскільки комфортно себе відчуваєте в такому образі?

 – Експериментувати, виходити із зони комфорту і робити щось нове – вкрай цікава дія для мене. Тим більше кіно – це можливість спробувати себе в такій ролі, яка, вже точно, не є звичною у повсякденному житті. Це найцікавіший досвід, за який я вдячний.

Чи довго думали, перш ніж погодитися зніматися? Що стало вирішальним фактором у прийнятті рішення?

– Я завжди вкрай вимогливий до себе, своєї команди і робочого процесу. Тому коли мені зателефонував Юрій Горбунов, я спочатку взяв паузу – думав як правильно відмовитися. Адже якщо братися, то потрібно повністю віддаватися, а часу взагалі немає. Та й взагалі, думаю – ну який я актор? Але Юра настільки переконливо розповів мені, що участь в проекті не відніме багато часу, а команда настільки професійна, що все буде швидко, чітко, якісно. І ця роль не те що повна моя протилежність, а образ, в якому я сам себе навіть уявити не зможу. Ще й комедійний жанр. Тим більше співпрацювати у кадрі потрібно буде з Потапом. Ну, як то кажуть, все збіглося! І найголовніше – своїх підтримувати потрібно. Так я і дав згоду на участь!

Яких сюрпризів глядачеві варто чекати від вашого персонажа?

– Думаю, що наша з Потапом спільна поява в повному метрі – це вже сюрприз, та ще й в таких образах.

Які враження залишилися від зйомки? Наскільки легко грати в парі з Потапом?

– Це не перша наша спільна зйомка з Олексієм. Ми разом вже зустрічалися на телепроекті “Голос. Діти “, де були наставниками. З Потапом завжди легко, весело і професійно.

Що на знімальному майданчику запам’яталося, вразило найбільше?

– Злагоджена робота команди професіоналів. Цікаво було зануритися в знімальний процес повнометражного кіно і попрацювати з цими хлопцями. Вражає, як люди горять однією справою і вірять в загальний результат, проглядають все до найдрібніших деталей.

Прозвучать чи в «Скажені весіллі” ваші хіти?

 – Не планувалося 🙂

Чи доводилося вам бути присутнім або безпосередньо брати участь в «Скажених» весіллях?

 – В силу професії, присутність на весіллях для моєї команди досить часта подія. І кожне з них “скажене” по своєму, адже це важливий день в житті пари. Тому траплялося всяке. Але ми завжди з розумінням ставимося до всього, що відбувається, ми ж стаємо саундтреком такого важливого для людей дня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *