Кайлі Міноуг

У Мережу «витекли» відверті знімки Кайлі Міноуг

Кіберзлочинці не дрімають – їх жертвами раз у раз стають зірки шоу-бізнесу. Цього разу об’єктом їх полювання стала Кайлі Міноуг. Зловмисники злили в мережу її пляжні фото, на яких зірка засмагає топлес. Варто відзначити, що знімки, до яких дісталися комп’ютерні пірати, були зроблені не зараз, а років п’ять тому. Зображена на них співачка розслаблено сидить в одних плавках і ні крапельки не бентежиться свого бюста.

Хоча співачка явно не думала, що її проведення часу на пляжі буде виставлено на огляд усього світу, вона стала об’єктом жорсткої критики. Бюст Кайлі чомусь нагадав хейтерам “вуха спанієля” і вони звинуватили артистку в безсоромності.

Знайшлися й ті, хто висловив припущення, що “злиті” фото є частиною спланованої піар-акції, щоб нагадати публіці про 50-річну співачку, про яку давно нічого не чути.

Проте, сумнівно, що Кайлі дала б свій дозвіл на подібні виверти. Останнім часом зірка уникає публічності через неприємності на любовному фронті.

Не так давно Міноуг вигнала свого молодого коханця, якого викрила в зраді. Подейкували, що до цього зірка збиралася вийти за нього заміж. Однак його адюльтер змусив її переглянути свої плани. Співачка виштовхала невірного за двері і викинула всі його речі.

Кайлі Міноуг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *