Умань

В Ізраїлі затримали шахраїв, які продавали фальшиві квитки в Умань

Поліцейські Ізраїлю затримали трьох місцевих жителів, підозрюваних в обмані двох тисяч клієнтів. Шахраї прямували до Умані на святкування єврейського нового року Рош ха-Шана.

Серед затриманих – два власника компанії “Европнім” і їх спільник. Відомо, що розслідування почалося після того, як в поліцію поскаржилися люди, які хотіли відвідати Умань в дні свята Рош а-Шана. Через компанію “Европнім” вони придбали квитки вартістю в $ 650 кожен, проте за два дні до вильоту їм повідомили, що квитки є недійсними.

В ході розслідування з’ясувалося, що мова йде про велике шахрайство, жертвами якого стали понад дві тисячі осіб. Поліція підозрює, що шахраї уклали договір з іноземним громадянином, що представляє компанію, яка здійснює рейси між Ізраїлем і Україною. Вони замовили у нього дві тисячі квитків загальною вартістю в 1,3 мільйона доларів.

У ролі посередника, згідно підозрами поліції, виступав 29-річний житель Гіватаїмі, який повідомив представникам авіакомпанії, що він має намір частково субсидувати покупку квитків і переведе гроші сам. Гроші, отримані від клієнтів, в основному малозабезпечених ультраортодоксів, переведені не були, а шахраї використовували їх для відмивання грошей і для особистих потреб.

Двоє власників компанії були затримані, а пізніше в аеропорту Бен Гуріон був затриманий “посередник”, який імовірно мав намір втекти з країни.

Слідчі органи просять громадян, які купували квитки в Умань через компанію “Европнім” або постраждалих від шахрайства подібного роду, негайно повідомити в поліцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *