Вересень 2018: магнітні бурі і методи захисту від їх впливу

Недооцінювати сонячну активність не можна, адже енергетика небесного світила може впливати на здоров’я і самопочуття кожного земного жителя. Уберегти себе від впливу Сонця нереально, але убезпечити себе від серйозних проблем і мінімізувати ризик серйозних наслідків під силу всім. Щоб вчасно перестрахуватися, варто звернути увагу на дні, коли нас очікують магнітні бурі. Розглянемо вересень, який принесе нам не лише масу золотих відтінків осені, але і температурні перепади, інші негативні чинники, що будуть бити по нашому здоров’ю. Не обійдеться на початку осені і без магнітних бур. Явище це спостерігається щомісяця і пов’язане воно з поганим настроєм, а також дискомфортом на фізичному рівні. Захищати себе людина може тільки тоді, коли до підготовки до магнітних бур вона приступає заздалегідь. Це єдиний метод знизити ризик розвитку серйозних хвороб, інших патологій.

Період з 11 вересня по 14 число

Ця магнітна буря, як і інші в вересні, не буде занадто небезпечною. І все ж, деякий вплив на наше здоров’я вона надасть. З огляду на активність Сонця, професіонали рекомендують знизити рівень фізичного навантаження, знизити ймовірність виникнення конфліктних ситуацій з оточуючими. За великим рахунком зараз потрібно зосередитися на відпочинку. Протягом усього несприятливого періоду потрібно більшу частину часу проводити не на свіжому повітрі, а в приміщенні, оберігаючи свій імунітет від серйозних ударів ззовні.

16 вересня

Найбільша активність небесного світила спостерігається 16 вересня, коли організм земних жителів все ще буде відходити від попередніх впливів магнітного коливання. Повторне погіршення здоров’я може протікати складніше. По можливості потрібно провести день в спокійній обстановці, відклавши всі важливі проекти і справи до більш сприятливого періоду. Невеликі прогулянки на свіжому повітрі не заборонені. Але потрібно сказати «ні» гучним компаніям і перебуванню в місцях великого скупчення людей. Якщо є можливість, вирушайте в парк або ліс. 16 вересня небажано провокувати скандали або вплутуватися в чужі розбори польотів. Відмовитися потрібно і від шопінгу. Емоційний стан зараз вкрай нестабільний, що є прямим наслідком впливу сонячної енергетики.

Магнітна буря 22 вересня

Цей нестабільний стан магнітних коливань триватиме теж всього добу. За своєю силою, в порівнянні з попередніми, він буде найслабкішим, але це не означає, що власне здоров’я має відійти на другий план. Максимальна увага до самопочуття потрібно проявити гіпертонікам, яким залишати будинок без важливих ліків взагалі не варто. Слід відмовитися від відвідування тренажерного залу, щоб не спровокувати мігрень або слабкість. Відпочиньте і побережіть сили.

Методи захисту від впливу магнітної бурі

Незважаючи на відносно слабку активність сонячної енергетики в вересні, не можна втрачати пильність. Щоб уникнути проблем будь-якого масштабу, рекомендується дотримуватися певних правил:

  • Знизити кількість фізичних навантажень;
  • Відмовитися від відвідування гучних місць;
  • Перестати витрачати час на спілкування з негативно налаштованими людьми;
  • Тримати під рукою ліки;
  • При перших тривожних дзвіночки звернутися до фахівця;
  • Усунути проблеми зі сном, вдаючись до використання народної медицини;
  • Не провокувати скандали, не встрявати в сварки інших.

Пам’ятайте про ці рекомендації і сонячний вплив не завдасть вам багато незручності, не викличе серйозних проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *