Вєрка Сердючка

Вєрка Сердючка засвітилася в Росії

Проблеми з українськими патріотами Андрію Данилку забезпечені після того, як він засвітився на фестивалі “Нова хвиля” в Росії.

“Я розумію, з чим пов’язаний той факт, що Данилко не готовий активно працювати в Росії. У нього контракт з українським шоу “Х-Фактор”, життя його в Україні налагоджено, нехай навіть часом і пригнічує нинішня ситуація в країні – про що він каже в інтерв’ю”, – каже Вадим Манукян, член експертної ради при Держдумі РФ. Він упевнений, що українські патріоти після цієї поїздки Данилко заклюють артиста. “Хочу побажати Андрію бути більш впевненим у своїх діях, в Росії його пам’ятають і завжди чекають”, – додає Манукян.

Нагадаємо, менеджер артиста Андрій Уренев заявив, що український співак Андрій Данилко, відомий за сценічним образом Вєрки Сердючки, поки не планує відновлювати гастролі по Росії. Йому довелося виступити з коментарем після того, як в ЗМІ з’явилося відео дружини російського прем’єр-міністра Світлани Медведєвої, яке зняли під час виступу Вєрки Сердючки на заході після відкриття фестивалю “Нова хвиля” в Сочі.

“Данилко не бере участі в великих концертах афішних, квиткових, касових. А на афтерпаті він приїхав на особисте запрошення Ігоря Крутого. Гастролі поки не плануються”, – пояснив Уренев. І нагадав, що Андрій вирішив піти зі сцени – артист вважає, що сучасна аудиторія перестала правильно сприймати сценічний образ Вєрки Сердючки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *